Dywany i wykładziny to elementy, które narażone są na największe zabrudzenia w naszych domach, czy biurach. Stałe chodzenie po nich, czy sierść domowych zwierząt tylko pogarszają ich estetykę. Niestety rzadko udaje się efektywnie usunąć wszelkie nieczystości z wykorzystaniem zwykłego odkurzacza. W naszej firmie oferujemy Państwu usługę prania dywanów i wykładzin. Obsługujemy klientów mieszkających na terenie Gdańska oraz okolic. Dzięki zastosowaniu nowoczesnego sprzętu oraz bezpiecznych i ekologicznych środków czyszczących, gwarantujemy wysoką jakość usług. Nasza oferta skierowana jest do wszystkich tych, którzy cenią sobie czystość i długotrwałą świeżość swojego otoczenia.

Dlaczego regularne pranie dywanów jest tak istotne?

Samo odkurzanie dywanów, czy wykładzin to zdecydowanie za mało. Gromadzący się w nich kurz i alergeny nie zostaną usunięte w pełni bez wykorzystania specjalistycznych środków czy sprzętu. Profesjonalne czyszczenie przynosi wiele korzyści. Oto tylko kilka z nich:

 • Regularne czyszczenie dywanów skutecznie usuwa kurz, roztocza i inne alergeny, co ma bezpośredni wpływ na lepszą jakość powietrza, którym oddychają domownicy.
 • Dywany mogą być siedliskiem różnych mikroorganizmów. Ich profesjonalne czyszczenie pomaga w eliminacji bakterii i zarazków, co przekłada się na higieniczne i bezpieczne warunki życia.
 • Regularne pranie pomaga w zachowaniu dobrego stanu i wyglądu dywanów, co może znacznie przedłużyć ich żywotność.
 • Wykładziny mogą wchłaniać i zatrzymywać nieprzyjemne zapachy. Ich pranie skutecznie neutralizuje niepożądane aromaty, zapewniając świeżość w całym domu.
 • Najbardziej oczywisty powód to oczywiście fakt, że pranie skutecznie usuwa trudne plamy i zabrudzenia, których domowe metody często nie są w stanie wyeliminować.

Czyste, zadbane dywany są wizytówką każdego domu i jego właścicieli. Dodają wnętrzom uroku i oczywiście podnosząc komfort użytkowania pomieszczeń. Zachęcamy więc do regularnego korzystania z profesjonalnych usług, aby cieszyć się estetycznym wyglądem i dłuższą trwałością wykładzin. Przede wszystkim jednak po to, aby skutecznie dbać o zdrowie i dobre samopoczucie wszystkich domowników.

Etapy prania dywanów w naszej firmie

Pranie dywanów w naszej firmie odbywa się według starannie zaplanowanego procesu. Przechodząc przez kolejne kroki, jesteśmy pewnie, że efekt końcowy zawsze spełni Państwa oczekiwania. Oto etapy, przez które przechodzi każdy dywan:

 • Ocena i wstępna inspekcja: Na początku nasi pracownicy dokonują oceny materiału, określając jego rodzaj oraz stopień zabrudzenia. Pozwala to na dobranie odpowiednich metod oraz sprzętu do czyszczenia.
 • Odkurzanie: Następnie następuje dokładne odkurzanie dywanu, aby usunąć powierzchowne zabrudzenia.
 • Przygotowanie i aplikacja specjalistycznych środków czyszczących: Kolejnym etapem jest aplikacja odpowiednich środków czyszczących, dostosowanych do rodzaju dywanu lub wykładziny oraz rodzaju zabrudzeń.
 • Wykorzystując profesjonalny sprzęt, który głęboko penetruje włókna, usuwamy zabrudzenia, wykorzystując tak zwaną metodę ekstrakcyjną — bez przemaczania dywanu.
 • Na koniec każdy dywan i wykładzina są dokładnie sprawdzane. W razie potrzeby ponawiamy dwa poprzednie etapy.
 • Opcjonalnie naszym klientom umożliwiamy również skorzystanie opcji suszenia. W tym celu wykorzystujemy specjalistyczne dmuchawy, które pozwalają cieszyć się czystym dywanem od razu po wykonanej usłudze.

Jakie dywany i wykładziny czyścimy?

W naszej ofercie znajduje się czyszczenie szerokiej gamy dywanów i wykładzin, co pozwala nam sprostać oczekiwaniom i potrzebom niemal wszystkich Klientów. Poddajemy czyszczeniu przede wszystkim:

 • Dywany syntetyczne: Popularne ze względu na trwałość i łatwość w utrzymaniu, w tym nylonowe, polipropylenowe i poliestrowe.
 • Dywany wełniane: Cenione za swoje naturalne właściwości, takie jak odporność na zabrudzenia i trwałość, choć wymagające szczególnej ostrożności przy czyszczeniu.
 • Wykładziny dywanowe: Wszystkie typy wykładzin, zarówno te używane w domach prywatnych, jak i w przestrzeniach komercyjnych.
 • Dywany z długim włosiem (shaggy): Ich charakterystyczna struktura wymaga specjalnych technik prania, aby włosie pozostało puszyste i miękkie.
 • Dywany z naturalnych włókien: Takie jak sizal, juta czy bambus, które są delikatne i wymagają zastosowania łagodnych metod czyszczenia.
 • Wykładziny biurowe i przemysłowe: Duże powierzchnie wykładzin w miejscach użyteczności publicznej czy biurach również podlegają naszym usługom czyszczenia.

Co nas wyróżnia?

Korzystając z naszych usług, zapewniamy Państwu profesjonalne podejście do naszej pracy. W naszej firmie stawiamy przede wszystkim na:

 • Terminowość — wszystkie usługi wykonujemy zawsze na czas, który ustalamy wspólnie z klientem.
 • Rzetelność — do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z należytą starannością. Stale dbamy o jakość naszych usług tak, aby opinie, które od Państwa otrzymujemy, były wyłącznie pozytywne. Zdajemy sobie sprawę z tego, że obecnie jakość wykonywanych usług to być albo nie być dla wielu firm.
 • Elastyczny grafik — oferujemy terminy niemal „na już”. Zdajemy sobie sprawę, jak cenny jest czas naszych klientów. Dlatego też zapewniamy terminy, które dopasowane będą do potrzeb niemal każdego naszego klienta.
 • Wykorzystanie nowoczesnego sprzętu — w dobie rozwijającej się technologii to podstawa. Dobry sprzęt poza tym, że ułatwia nam pracę, zapewnia zdecydowanie lepszą jakość wykonywanych usług. Zabrudzenia na dywanach i wykładzinach dzięki zastosowaniu nowych technologii mogą być usuwane dokładniej, nie narażając przy tym uszkodzenia materiału.
 • Wykorzystanie środków renomowanych producentów — często materiały, z których wykonane są dywany i wykładziny są delikatne. Mimo to bardzo podatne na zabrudzenia. Wykorzystując nieodpowiednie środki, łatwo można je uszkodzić. Korzystając z naszych usług, zapewniamy Państwa, że środki, które używamy, pochodzą wyłącznie ze sprawdzonych źródeł. Są skuteczne, ale jednocześnie delikatne.

Ponadto pragniemy Państwa zapewnić o sumienności wykonywanych przez nas prac. Setki zadowolonych klientów, z których sporo do nas wraca, tylko potwierdzają te fakty. Liczne pozytywne opinie, których stale przybywa, również utwierdzają nas w przekonaniu, że praca, którą wykonujemy, spełnia oczekiwania klientów.

Pierzemy dywany i wykładziny niemal dekadę, co pozwala nam zapewnić, że należymy do grona jednych z najbardziej doświadczonych firm na terenie trójmiasta.

Efekty naszej pracy

Przed

Po

Wyprana wykładzina w biurze

Pranie dywanów i wykładzin w Gdańsku i okolicach

Oferujemy profesjonalne usługi prania dywanów i wykładzin na terenie Gdańska i okolic. Z myślą o maksymalnym komforcie naszych Klientów zapewniamy bezpłatny dojazd do miejsca zamieszkania lub biura w najbliższej okolicy trójmiasta. Nasz zespół specjalistów stale jest gotowy sprostać wszelkim wyzwaniom, by przywrócić Państwa dywanom i wykładzinom ich pierwotny blask.

Rozumiemy, jak cenny jest Państwa czas, dlatego oferujemy elastyczne terminy realizacji usług, dostosowane do indywidualnych potrzeb i preferencji. Naszym priorytetem jest zapewnienie najwyższej jakości usług oraz pełna satysfakcja Klientów.

Cennik prania wykładzin i dywanów

Ceny prania poszczególnych materiałów zależą od jego rodzaju. W przypadku dywanów koszt oscyluje w granicach 15-20 zł za m2, w przypadku wykładzin 10-15 zł za m2. W celu pozyskania dokładnej wyceny serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Zamów usługę przez formularz
lub zadaj dodatkowe pytanie